Endüstriyel Projeler

Kıta Logistics, 25 yılı aşkın bir süredir kapıdan kapıya endüstriyel proje taşımalarınızda size özel lojistik çözümler sunmaktadır. Yılda 300.000 Frt'nin üzerinde proje kargo ve ağır yük taşımaları gerçekleştirilmektedir.

Hizmetler

Endüstriyel Projeleriniz Emin Ellerde

Kıta Logistics ile projelerinizde güvenilir ulaşım hizmetine sahip olabilirsiniz! Uzman ekibimiz ile hemen iletişime geçerek süreçler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Endüstriyel projeler lojistiği çözümlerimizle tedarik zincirinizi kolaylaştırın

Kıta Logistics olarak, endüstriyel projeler için lojistik çözümler sağlama konusunda uzmanız. Ekipman ve malzemelerin zamanında teslim edilmesinin herhangi bir projenin başarısı için kritik öneme sahip olduğunun farkındayız. Bu nedenle, malzemelerinizin her seferinde zamanında proje sahasına ulaşmasını sağlayan kapsamlı lojistik hizmetler sunuyoruz.

Endüstriyel projeler için lojistik hizmetlerimiz şunları içerir:

Özel taşımacılık hizmetleri

Benzersiz taleplerinizi karşılayan benzersiz ulaşım çözümleri sağlamak için sizinle işbirliği yapıyoruz. Kara, deniz veya hava yoluyla sevkiyatı yönetebiliriz ve projeniz için en etkili ve ekonomik nakliye seçeneklerini size sunabiliriz.

Nakliye

Mallarınızın zamanında ve sağlam bir şekilde proje sahasına teslim edilmesi için forwarding hizmeti vermekteyiz. Küresel güvenilir ortak ağımız sayesinde gönderiniz her zaman güvenle teslim edilir.

Depolama

Sarf malzemelerinizi ve makinelerinizi yönetmenize yardımcı olmak için depolama ve depolama seçenekleri sunabiliriz. Mallarınız, iyi donanımlı, güvenli tesisimizde güvenli bir şekilde depolanacak ve ihtiyaç duyulduğunda hemen erişilebilir olacaktır.

Gümrük işlemleri

Teslimatta herhangi bir gecikmeyi önlemek için hızlı ve verimli bir şekilde gümrükten çekilmelerini sağlayarak malzemeleriniz ve ekipmanınız için gümrük işlemlerini halledebiliriz.

Endüstriyel projelerinizin tedarik zincirini kolaylaştırmak için bize ulaşın. Uzman ekibimizle hemen iletişime geçin ve süreçler hakkında detaylı bilgi alın.

Maliyetlerinizi Azaltın!

Projenizin tedarik zincirini optimize etmek ve maliyetleri azaltmak için şimdi bize ulaşın.