Havayolu Taşımacılığı

Kıta Logistics, zaman ve para kavramının çok değerli olduğu havayolu taşımacılığında müşterileri için geliştirdiği özel servisler ile hizmet kalitesini ön planda tutan, IATA üyeliğine sahip sektörün önde gelen lojistik servis sağlayıcılarından biridir. Konusunda uzman personeli ve partnerleriyle Hava Kargo Taşımacılığı’nda, bölgesel ve sektörel çözümleri ile müşterilerinin stratejik iş ortağı olmayı hedefler.

Uluslararası Havayolu Taşımacılığında Güvenebileceğiniz Ortağınız

Havayolu taşımacılığının tüm dünyadaki şirketler için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle müşterilerimize güvenilir, etkili ve uygun fiyatlı hava kargo hizmetleri sunmayı amaç edindik. Kıta Logistics, ister yurt içi ister yurt dışına ürün göndermek isteyin, her zaman yanınızda.

Uluslararası havayolu taşımacılığı şirketlerinden oluşan bir ağ aracılığıyla genel kargo, çabuk bozulan mallar ve tehlikeli maddeler gibi çok çeşitli hava taşımacılığı kargo türleri sağlıyoruz. Nitelikli lojistik uzmanlarından oluşan ekibimiz, benzersiz gereksinimlerinizi karşılayan özel bir hava taşımacılığı çözümü oluşturmak için sizinle işbirliği yapacaktır. Aldığımız her aksiyon, kaliteye ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızı yansıtır. Gönderinizin zamanında ve gönderildiği durumda ulaşmasını sağlamaya kararlıyız ve bunu en son havayolu taşımacılığı uçakları ile en son takip ve taşıma teknolojisini kullanarak yapıyoruz.

Genel Hizmetler

Bölgesel Çözümler

Kıta Logistics, hava kargo olarak ithalat ve ihracat hizmetleri ile küresel pazarları, kıtaları ve bölgeleri birbirine bağlıyor. Başlıca hizmet verilen bölgeler şunlardır: Uzak Doğu, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Ortadoğu ve Orta Asya. Kıta Logistics, düzenli havayolu taşımacılığı, özenle seçilmiş havayolu şirketi anlaşmaları ve online takip seçenekleri ile tedarik zinciri süreçlerini kolaylaştırarak müşterilerine özel ve etkin hizmetler sunmaktadır.

Bölgesel Hizmetlerimiz

Sektörel Çözümler

Kıta Logistics, konusunda uzman kadrosu ile tedarik zinciri süreçlerinizi optimize ediyor!

 

Uzmanlık gerektiren sektörel taşımalarda Kıta Logistics, eğitimli kadrosu ve sektöre özel çözümleri ile müşterilerinin uzun soluklu stratejik iş ortağı olarak hizmet sunmayı hedefler.

 

Kıta Logistics, tecrübeli ekibiyle, her gün, dünya çapındaki müşterilerinin problemlerine

pratik çözümler üretip, transit sürelerini kısaltarak, güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Havayolu Taşımacılığı İhtiyaçlarınız İçin Neden Kıta Logistics’i Seçmelisiniz?

Hava kargo taşımacılığının kolay ve karmaşık olmaması gerektiğini düşünüyoruz. Müşterilerimize hava taşımacılığında en iyi deneyimi yaşatmak istiyoruz, bu nedenle ana odak noktamız bu. Hava kargo hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve taşıma hedeflerinize nasıl destek olabileceğimizi öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.