Karayolu Taşımacılığı

KITA Logistics, dünya çapında çalışan uzman ekibi, sürekli yenilenen araç filosu ve iyi tasarlanmış web tabanlı yazılımı ile geniş kapsamlı, dürüst, ekonomik ve güvenilir Kara Taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.

Üstün Kalite anlayışımız ile karayolu taşımacılığında hizmetlerimizi bir adım öne taşıyoruz!

KITA Logistics, dünya çapında çalışan uzman ekibi, sürekli yenilenen araç filosu ve iyi tasarlanmış web tabanlı yazılımı ile geniş kapsamlı, dürüst, ekonomik ve güvenilir Kara Taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Üstün kalite anlayışı ile karayolu taşımacılığında hizmetlerini bir adım öne taşıyoruz! Teknolojik gelişmelere odaklı, son derece kapsamlı ve kolay ulaşılabilir takip sistemiyle, gerek yurtiçi gerekse uluslararası yüklemelerinizde kapıdan kapıya görünürlük ve yükünüze ulaşılabilirlik sağlamaktayız. Karayolu Taşımacılığı hizmetleri ile değerli müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını yurt içinde ve uluslararası platformda karşılayacak şekilde; komple tır yüklemesi, kamyon/kamyonet yüklemesi, parsiyel/grupaj yüklemeleri, Minivan yüklemesi, gabari dışı yüklemeler, sıcaklık kontrollü frigo yüklemeleri ve tehlikeli madde taşımacılığı hizmetleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekteyiz.

Karayolu Hizmetleri:

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası karayolu taşımacılığındaki zorlukların farkındayız ve ekibimiz bunlarla nasıl başa çıkılacağı ve paketinizin zamanında teslim edildiğinden emin olmak konusunda bilgili. Gönderinizin tüm yerel kurallara uygun olduğundan emin olmak için gerekli tüm karayolu taşımacılığı belgelerini biz hallederiz. Uluslararası karayolu taşımacılığı hizmetlerimiz, kusursuz ve stressiz bir deneyim sunmak için oluşturulmuştur.

Karayolu Taşıma Belgesi Hakkında

Doğru ve güncel karayolu taşımacılığı belgelerine sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve ekibimiz, gönderinizin geçerli tüm kurallara ve yasalara uygun olmasını sağlamaya kendini adamıştır. Karayolu taşıma evrak hizmetimiz, sizin için prosedürü kolaylaştırmak ve içinizin rahat olmasını sağlamak için yapılır, böylece ana iş kolunuza konsantre olabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

FTL (Komple Tır Yüklemeleri)

Kıta Logistics müşterilerine geniş kapsamlı Komple Tır Taşımacılığı hizmetlerini en uygun ve doğru koşullar ile, gerektiğinde müşterilerini yönlendirerek tenteli araç, kapalı kasa araç, açık (sal kasa) araç, gabari dışı yükleme, Frigo (Dereceli) araç yüklemesi çözümlerini en uygun maliyetler ile birlikte sunmaktadır.

LTL (Parsiyel Tır Yüklemeleri)

Uluslararası Parsiyel taşımacılık servisi ile konsolidasyon, ayrıştırma, depolama, gümrükleme, kapıdan alım ve kapı teslimatı da dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilmektedir.

Express Tır Yüklemeleri

Express Tır Servisi, müşteri odaklı bir hizmet sunmaktadır ve Avrupa genelinde otomotiv, sağlık, kimyasal ürünler, yüksek teknoloji, uzay ve havacılık ile enerji sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlere hizmet sağlamaktadır. 25 yılı aşkın tecrübe ve deneyimle, kısa sürede reaksiyon alınabilen bir hizmet sunmaktadır.

Süper Express Minivan Yüklemeleri

KITA Lojistik, Avrupa'da 24/48 saatlik transit süreler ile direkt, izlenebilir, kendi özmal minivanları ile Express Minivan Servisi sunmaktadır. Havayolu taşımacılığına rakip olarak sunulan bu hizmet, hızlı ve uygun maliyetlidir. Çalıştığı hatlar arasında Batı Avrupa, Doğu Avrupa ve CIS ülkeleri yer almaktadır.

Çalışmakta olduğumuz hatlar:

Batı Avrupa: Almanya, Hollanda, Belçika, İngiltere, Fransa Doğu Avrupa: Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya Macaristan, Balkan Ülkeleri, CIS: Rusya, Azerbaycan, Kırgızistan, Özbekistan, Kazakistan, Türkmenistan

Neden Kıta Logistics'i Seçmelisiniz?

KITA Lojistik, müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile deneyimli sürücüler ve bakımlı araçlarla hizmet vermektedir. GPS izleme ve canlı güncellemelerle de müşterilerine hizmet sunarken güvenli depolama için de çözümler sunmaktadır. Olağanüstü müşteri hizmetiyle birlikte dünya çapındaki büyük ve ünlü markaların da tercihi olmuştur.