Denizyolu Taşımacılığı

Kıta Logistics, tecrübeli ekibi ve dünya çapında yetkin acente ağı ile sonuç odaklı, bölgesel ve endüstriyel ihtiyaçlara uygun bir şekilde müşterilerinin beklentilerini aşmayı hedeflemektedir.

Denizyolu Taşımacılığı Uzmanı: Kıta Logistics

Güvenilir, zamanında ve uygun fiyatlı deniz taşımacılığı hizmetleri sağlama konusunda sektör lideriyiz ve bu da bizi herhangi bir deniz taşımacılığı firmasından daha önde konuma getirmektedir. Amacımız, sektörü dönüştürmek ve şirketlere başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları yardımı sağlamaktır.

Deniz taşımacılığında en önemli unsur güvendir. Yolculuğunuzun her adımında gönderinizin emin ellerde olduğundan emin olmak için dünyanın en büyük deniz taşımacılığı firmalarından oluşan bir ağ kurduk. Tam konteyner yükü (FCL) ve daha az konteyner yükü (LCL) hizmetleri ile diğer nakliye alternatiflerini sunuyoruz. Böylece ister yurtiçi ister uluslararası ihracat yapın, güvence altında olursunuz.

Hizmetlerimiz

Kıta Logistics ile birlikte;

Sektör Odaklı Çözümler

Kıta Logistics, siz ve müşteriniz arasındaki en kısa mesafedir. Amacımız müşterilerimiz ile uzun soluklu ve sağlıklı iş ortaklıkları geliştirmektir. Sektöründe uzman çalışanlarımız, her gün çok sayıda farklı müşterimiz ile aşağıda detaylandırılmış sektörler için en pratik, en uygun ve güvenilir çözüm yolunu bulmak için çalışmaktadır.

Bölgesel Çözümler

Bölgesel uzmanlıklara ve derin yurt dışı pazar bilgisine sahip çalışanları ile Kıta Logistics, belirli değişkenleri takip altına alarak aşağıdaki durumlarda, bölge odaklı çözümler ve lokal tavsiyeler sunmaktadır.

Neden Kıta Logistics?

Deniz taşımacılığının A noktasından B noktasına taşınmasından daha fazlasını içermesi gerektiğini düşünüyoruz. Sektör için çıtayı yükselten unutulmaz bir etkinlik olmalı! Biz de Kıta Logistics olarak tam da bunu yapıyoruz.

Deneyimli ve bilgili lojistik uzmanları

Çeşitli deniz taşımacılığı hizmetleri ve uygun fiyatlar

Güvenilir ve etkin deniz taşımacılığı hizmetleri

Dünya çapında saygın deniz taşımacılığı şirketleriyle çalışma imkanı