İlaç & Sağlık

İlaç ve Sağlık Sektörü’nün lider lojistik servis sağlayıcılarından Kıta Logistics, artan müşteri taleplerine profesyonel çözümler üretmektedir.

Hizmetlerimiz

Uzman kadrosu ile zaman kısıtlı ve ısı duyarlı tıbbi malzeme ve gereçler için güvenilir ve kontrollü yükleme hizmeti sunmaktadır.

Kıta Logistics İlaç & Sağlık Sektörü

Kıta Logistic olarak ilaç ve sağlık ürünleri lojistiğinin özel yetenek ve bilgi gerektirdiğinin farkındayız. Bu nedenle, her büyüklükteki sağlık kuruluşuna güvenilir ve güvenli lojistik çözümler sunmayı misyon edindik.

Yıllara dayanan sektör uzmanlığı ile profesyonellerden oluşan ekibimiz, ilaçların ve diğer sağlık ürünlerinin nakliyesi ve depolanması için geçerli olan karmaşık kurallar ve spesifikasyonlar konusunda kapsamlı bir farkındalık kazanmıştır. Sıcaklığa duyarlı ilaçlar, tıbbi ekipman ve sarf malzemeleri dahil olmak üzere tüm lojistik ihtiyaçlarınızı karşılayacak uzmanlığı ve kaynakları sunuyoruz.

Hassas ilaç ve sağlık yüklemeleriniz için en güvenilir ortağınız

Kıta Logistics, uzman ekibi, en yenilikçi çözümleri ve her temas noktasında en iyi uygulamaları sunmaya hazır acente ağı ile hassas ilaç ve sağlık yüklemeleriniz için en güvenilir ortağınızdır.

Neden bizi seçmelisiniz?

Kıta Logistic'te birinci sınıf müşteri desteği ve güvenilir lojistik çözümler sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Reçeteli ilaçlar ve sağlık hizmetleri ile ilgili lojistik ihtiyaçlarınız için bizi seçmeniz için birkaç neden: