Tehlikeli Madde

Tehlikeli ve tehlikeli maddelerle uğraşan işletmeler için Kıta Logistic, güvenli ve güvenilir lojistik çözümler sunma konusunda uzmanlaşmıştır.

Kıta Logistics Tehlikeli Madde Sektörü

Profesyonellerden oluşan ekibimiz, bu alanda uzun yıllara dayanan bir deneyime ve tehlikeli kimyasal lojistiğinin, depolama ve nakliyeden yasal uyumluluk ve evrak işlerine kadar tüm yönlerini yönetmek için gerekli becerilere ve araçlara sahiptir.

Zararlı maddelerle çalışmayla ilgili potansiyel risklerin farkında olduğumuzdan, yaptığımız her şeyde güvenliğe yüksek öncelik veririz. Tüm lojistik operasyonlarımızın en katı kurallara uymasını sağlamak için, profesyonellerden oluşan ekibimiz en güncel yasa ve standartları takip eder.

Tehlikeli Madde Çözümleri

Kıta Logistics, konusunda uzman Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı (TMGD) ile detaylı çözümler sunmaktadır.

 

Ulaştırma Bakanlığı onaylı Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesine (TMFB) sahip olup, kendi filosunda ADR onaylı araçları ve SRC 5 sahibi sürücüleri ile "emniyetli" operasyonlar gerçekleştirmektedir.

 

Tehlikeli maddeler alanında uzman personelimiz ile müşterilerimize emniyetli hizmetler sunduğumuz sınıflar:

Neden Kıta Logistic?

Kıta Logistic'te, her bir müşterimizin özel gereksinimlerine göre özel lojistik çözümler sunuyoruz. Nitelikli taşıma ve depolama, güvenli taşıma veya özel paketleme seçenekleri dahil olmak üzere, size ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sunma becerisine sahibiz.

Olağanüstü müşteri hizmeti sunmaktan büyük zevk alıyoruz ve kendimizi müşterilerimizin daha güvenli ve etkili bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaya adadık. Hizmetlerimiz ve işletmenizin başarısını nasıl destekleyebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi için, tehlikeli malzemeleriniz için güvenilir ve emniyetli lojistik çözümler arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.