Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu taşımacılığı maliyet ve transit süre açısından birçok avantajının yanı sıra çevre dostu bir taşıma modülüdür. Kıta Logistics, Avrupa ve CIS ülkelerine intermodal ve proje bazlı demir yolu yüklerinizde ekonomik ve en uygun çözüm önerilerini sunmaktadır.

Kıta Logistics Olarak Demiryolu Taşımacılığının Geleceği Oluyoruz

Biz, etkili ve güvenilir demiryolu taşımacılığı hizmetlerinin yenilikçileri ve öncüleriyiz, dolayısıyla tipik bir demiryolu taşımacılığı şirketi değiliz. Amacımız, sektörü dönüştürmek ve şirketlere mallarını ülke çapında ve dünyanın ötesine taşımak için daha iyi bir araç sağlamaktır.

Kıta Logistics Demiryolu Taşımacılığı’nda, zamanın nakit olduğunu bildiğimiz için müşterilerimize hızlı ve etkili tren taşımacılığı çözümleri sunmaya kararlıyız. Tren ve raylı sistem ağımızın küresel erişimi sayesinde mallarınızı anında teslim edebiliyoruz.

Lojistik uzmanlarından oluşan ekibimiz, size benzersiz gereksinimlerinize uyan özelleştirilmiş bir demiryolu taşımacılığı çözümü sunmaya kendini adamıştır. Son teknoloji izleme ve taşıma sistemlerimizden son teknoloji trenlerimize kadar her şeyle, her zaman demiryolu taşımacılığında mümkün olanın sınırlarını zorluyoruz.

Hizmetlerimiz

Yurtiçi ve uluslararası demiryolu taşımacılığı gibi çeşitli demiryolu taşımacılığı hizmetleri ve ayrıca büyük ve biçimsiz kargolar için özel demiryolu hizmetleri sunuyoruz. Nakliye talepleriniz ne olursa olsun, sizi tatmin edecek bir çözümümüz var.

Mallarınızın azami özen ve koruma ile taşınmasını garanti etmek için en yeni teknoloji ve ekipmanlara yatırım yapıyoruz. Ek olarak, nakliye sırasında kayıp veya hasar olasılığını azaltmak için sıkı güvenlik prosedürleri uyguluyoruz.

Neden Kıta Logistics?

45" HCPW Konteyner Teknik Detayları

demiryolu_tasimaciligi