Fiyat Teklifi Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız

Gümrüklü Antrepo

Gümrüklü Antrepo İşletmeciliği

A. Halkalı Gümrüklü Depo (Halkalı Antrepo (Halkalı Depolama))
B. Ambarlı Gümrüklü Depo (Ambarlı Antrepo (Ambarlı Depolama))

Antrepo İletişim Bilgileri
KITA Depolama ve Dağıtım Hizmetleri
Ömerli Mh. Murathan Cd. No: 5
Hadımköy / İstanbul
T: +90 212-410 41 41
F: +90 212-410 41 42
M: antrepo@kitalogistics.com
 
Kıta Logistics olarak İstanbul Antrepo faaliyetleri için 2013 yılından itibaren İstanbul lojistik depolama veya İstanbul lojistik antrepo hizmeti almak isteyen müşterilerine, Hadımköy'de 25.000 m² kapalı alan ve 15.000 m² açık alan olmak üzere toplamda 40.000 m²'lik alanda İstanbul lojistik depolama ve İstanbul lojistik antrepo hizmetleri vermekte olup, bu alan içindeki 500 m² ofis alanında İstanbul antrepo ve İstanbul lojistik depolama faaliyetleri organize edilmektedir.
 
Ambarlı Antrepo (Ambarlı Depolama) ve Muratbey Antrepo (Halkalı Antrepo) lokasyonlarında verdiğimiz lojistik depolama ve lojistik antrepo hizmetlerimiz sayesinde Karayolu ile gelen ürünlerin gümrüklemesi bitene kadar hizmetin verildiği İstanbul lojistik depolama merkezimizde 5.000 m² alana sahip Halkalı Gümrüğüne Bağlı A tipi Genel Antrepo alanında muhafaza edilmesi ve Denizyolu ile gelen malların depolanması ve gümrüklenmesi bitene kadar depolama hizmeti verilen İstanbul lojistik depolama merkezimizde, 5.000 m² alana sahip A tipi Ambarlı Gümrük Müdürlüğü'ne bağlı Ambarlı Antrepo merkezimizde muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

İstanbul lojistik depolama (İstanbul lojistik antrepo) merkezimizde depoladığımız ürünler tekstil, gıda, elektronik makine ve yedek parçadır.
 
Bu antrepolar (Ambarlı Antrepo ve eski adıyla Halkalı Antrepo yeni adıyla Muratbey Antrepo (Muratbey Depolama)) gümrük denetiminde olup tüm standartları önceden belirlenmiş ve sürekli olarak devlet tarafından denetlenen %100 gümrük mevzuatına göre faaliyetlerini sürdüren gerek Kıta Logistics müşterilerine gerekse dış müşterilere İstanbul lojistik depolama ve İstanbul lojistik antrepo hizmeti vermekte olup, kaliteli hizmet ve müşteri sadakati odaklı, kar sağlayan birimlerdir.
 
Ambarlı Antrepo ve Muratbey Antrepo'larımız (Halkalı Antrepo her iki gümrük müdürlüğü (Ambarlı ve Murtaybey) tarafından merkez antrepo olarak seçilmiş, tüm gümrük hizmetlerinin Antrepoda sonuçlandırıldığı, devletin muayene memurlarının bu tesiste görev yaptığı gümrüklü depolardır.
 
Ambarlı Depolama ve Muratbey Depolama(Halkalı Depolama) merkezlerinde, kullanılan yazılım sisteminin hem gümrük hem de diğer birimler ile entegre olması ile dokümantasyon süreçleri azalmakta olup, anlık bilgilendirmeler ile müşteri hizmet seviyesi artmaktadır.
 
Ambarlı Antrepo ve Muratbey Antrepolarımızda (Halkalı Antrepo: Gümrüklü Depolama, İndirme-Bindirme, Etiketleme, Muayene ve Paketleme hizmetleri verilmektedir.
 
Serbest Gümrüksüz Depolama: 10.000 m² alanda gümrüklü depolama ve antrepo hizmeti vermekte olup, Gümrüğü biten malların depolanması, Dağıtım amaçlı ürünlerin depolanması, ihracat işlemleri öncesi malların depolanması gibi katma değerli lojistik hizmetleri sağlamaktadır. Aynı zamanda İstanbul lojistik depolama (İstanbul lojistik antrepo) merkezimizde etiketleme, paletleme, streçleme, paketleme, yeniden ambalajlama, sipariş hazırlama, barkot okutma, dağıtım ve sevkiyat için ürün hazırlama gibi faaliyetlerimiz mevcuttur. Kıta Logistics olarak Lojistik depolama ve gümrüklü depolamada ön plandayız.