Fiyat Teklifi Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

KITA Lojistik , dünya çapında çalışan uzman ekibi, sürekli yenilenen araç filosu ve iyi tasarlanmış web tabanlı yazılımı ile geniş kapsamlı, dürüst, ekonomik ve güvenilir Kara Taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Teknolojik gelişmelere odaklı, son derece kapsamlı ve kolay ulaşılabilir takip sistemiyle, gerek yurtiçi gerekse uluslararası yüklemelerinizde kapıdan kapıya görünürlük ve yükünüze ulaşabilirlik sağlamaktadır.

Karayolu Taşımacılığı hizmetleri ile değerli müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını yurt içinde ve uluslararası platformda karşılayacak şekilde; komple tır yüklemesi, kamyon/kamyonet yüklemesi, parsiyel/grupaj yüklemeleri, Minivan yüklemesi, gabari dışı yüklemeler, sıcaklık kontrollü frigo yüklemeleri ve tehlikeli madde taşımacılığı hizmetleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.

Karayolu Hizmetleri:
• Tüm Avrupa'da esnek hareket imkanları ile kapıdan kapıya taşımacılık
• Esnek olarak alternatif taşıma çözümleri ve lider taşıyıcılarla yakın iş ortaklıkları
• Müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak özel endüstriyel çözümler
• Talep edilen zaman aralığında dürüst, güvenilir ve hızlı servis
• Tüm gümrük işlemleri için çözüm ortaklığı
• Dökümantasyon ve Sigorta işlemleri
• Tedarik zinciri yönetimi
• Toplama & dağıtım ve paketleme
• Serbest depolama
• Halkalı gümrüğüne bağlı gümrüklü antrepo Hizmeti
• Ambarlı gümrüğüne bağlı gümrüklü antrepo Hizmeti
• Mevzuata uygunluk ve bilgilendirme
• Karayolu güzergâhlı Mega ve ADR (Tehlikeli madde) taşıma ekipmanları olan özmal araçlar ile karayolu servisi

Servisler:

FTL (Komple Tır Yüklemeleri)
Kıta Logistics müşterilerine geniş kapsamlı Komple Tır Taşımacılığı hizmetlerini en uygun ve doğru koşullar ile, gerektiğinde müşterilerini yönlendirerek tenteli araç, kapalı kasa araç, açık (sal kasa) araç, gabari dışı yükleme, Frigo (Dereceli) araç yüklemesi çözümlerini en uygun maliyetler ile birlikte sunmaktadır.

LTL (Parsiyel Tır Yüklemeleri)
Uluslararası Parsiyel taşımacılık servisi ile konsolidasyon, ayrıştırma, depolama, gümrükleme, kapıdan alım ve kapı teslimatı da dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilmektedir.

Express Tır Yüklemeleri
25 yılı aşkın zamandır süregelen tecrübe ve deneyim ile müşteri odaklı Express Tır servisi ile direk olarak kısa sürede reaksiyon alınabilecek şekilde şekilde tüm Avrupa'da hizmetinize sunulmaktadır. Otomotiv, Sağlık, Kimyasal Ürünler, Yüksek Teknoloji, Uzay & Havacılık ve Enerji sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlere Express servis ile hizmet sağlanmaktadır.

Süper Express Minivan Yüklemeleri
Avrupa'da 24/48 saatlik transit süreler ile direkt, izlenebilir, Express Minivan servisini kendi özmal minivanları ile sunmaktadır. Havayolu Taşımacılığına aynı zamanda rakip olarak sunulan Minivan servisi ile, hızlı servis vermenin yanısıra genel olarak Avrupa'da, birçok durumda Havayolu taşımacılığından daha uygun maliyetlere sahip olmaktadır.

Çalışmakta olduğumuz hatlar:
Batı Avrupa: Almanya, Hollanda, Belçika, İngiltere, Fransa
Doğu Avrupa: Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya Macaristan, Balkan Ülkeleri,
CIS: Rusya, Azerbaycan, Kırgızistan, Özbekistan, Kazakistan, Türkmenistan