Fiyat Teklifi Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

Sorunsuz teslimat için teşekkür ederiz Bugün telefonda yapmış olduğumuz hizmet değerlendirme görüşmesinde, sizlerden aldığımız hizmet konusunda memnuniyetimizi belirtmek isteriz. Sizinle ihracatta çalışmaya başlamamıza vesile olan ekibinizin ilgisine, yardımlarına, ihracatta tarafımıza getirdiğiniz hızlı çözümler sayesinde Almanya müşterilerimizden gelen geri bildirimde havayolu nakliyesinde sağlanan zamanında teslim konusundaki memnuniyet için tüm operasyon ekibinize teşekkür eder memnuniyetimizi belirtmek isteriz.

Ayrıca ilk İthalat yüklememizin sorunsuz olarak teslimi için de teşekkür ederiz.

Umarız en kısa zamanda karayolu ve denizyolunda da çalışmaya başlarız.

İşbirliğimizin gelişerek artması dileğiyle, iyi çalışmalar dileriz.

Destekleriniz için teşekkür ederiz Kara ve denizyolu ekipleriniz ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Kendileri zamanında ve doğru çözümlerle iş ilerleyişimize destek olmaktadır."

Yüklerin takibi ve zamanında teslimi konusunda aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. "Merhaba, Bunlar ilk deneme yüklerimizdi. Yüklerin takibi ve zamanında teslimi konusunda aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Bundan sonraki hacimli yüklerimizde de sizinle devam edeceğiz.

Ekip olarak hepinize teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim."

Destekleriniz ve emekleriniz için teşekkür ederiz. Süreçte tek bir kez bile size bilgi için mail atmak durumunda kalmadığımız için oldukça memnunum. Anlık bilgilendirme aldık. Sorunsuz bir teslimat yaptınız.

Destekleriniz ve emekleriniz için teşekkür ederiz.

Yakında tekrar görüşeceğiz yeni yüklemelerde.

Kolaylıklar dilerim.

Sizinle çalıştığımız için çok memnunuz KITA ile olan bütün organizasyonumuzu müşteri temsilcimiz yapmaktadır ve maillerde görülmese bile memnuniyetimizi her zaman ön planda tutmaktadır.

Sizin aracılığınız ile kendisine teşekkür etmek isterim.

Yaklaşık 5 yıldır hava ve deniz yüklerinde KITA Lojistik ile çalışıyoruz. Yaklaşık 5 yıldır hava ve deniz yüklerinde KITA Logistics ile çalışıyoruz. Bu süre zarfında hatırı sayılır bir çok yüklememiz oldu. Özellikle denizyolu tüm parsiyel ve full konteyner yüklemelerimizde zaman çok dar olmasına karşın sizlerin gayretleri sayesinde tüm yüklerimizi sorunsuz bir şekilde organize ediyoruz. Kıta Logistics hava /deniz ekibi çalışmaktan memnunuz ve bunu dile getirmek istedim.

Takip ve bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim. Takip ve bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.

20 senedir ihracat yapıyorum ve ilk defa bir nakliye firmasından, defalarca aramadan zamanında bilgilendirme alıyorum.

??Başarılarınız devamını diler, iyi günler dilerim.

Her yardıma ihtiyaç duyduğumuzda hiç çekinmeden sizi arıyoruz... Kısaca araya girip belirtmek istediğim bir husus var. Her yardıma ihtiyaç duyduğumuzda hiç çekinmeden sizi arıyoruz ve siz de bugüne kadar hiç bizi kırmadan hep yardımcı oldunuz.

Bize bu güveni sağladığınız için çok teşekkür ederiz.

Umarız 2021 yılında sizinle daha çok çalışma fırsatı buluruz.

Şimdiden iyi yıllar dilerim.

Gercekten üstünüze yok Gercekten üstünüze yok Kıta Lojistik ekibi olarak. Sayenizde üretim 1 hafta yerine 3 gün duracak sadece. Ellerinize Saglık

2020 başarımızda Kıta Lojistik Hava Kargo bölümünün çok büyük payları var. 2020 başarımızda Kıta Lojistik Hava Kargo bölümünün çok büyük payları var. Tüm ekibi kutluyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi ki varsınız. Sevgiler ve Saygılar