Fiyat Teklifi Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Kıta Logistics Hakkında
Bölgesel ve sektörel çözümleri ile stratejik iş ortağınız.
Türkiye'de pazar liderlerinden biri olarak Kıta Logistics, 1995'den beri küresel havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, proje taşımacılığı alanlarında hizmet vermektedir. Geniş çaplı Lojistik Proje aktiviteleri ve 25 seneyi aşkın tecrübesinden gelen uzmanlığı ile Havacılık, Hızlı Tüketim Malları, Sağlık ve Tekstil dahil tüm sektörlere imza atmış bulunmaktadır.

Başından beri %100 Türk sermayeli bir şirket olarak yoluna devam eden Kıta Logistics, 2017 yılında Turquality Marka Teşvik Programı'na dahil olarak yurtdışı ofislerini bölgesel bir marka olmak adına açmaya başlamıştır. Almanya, Kazakistan ve Özbekistan'da lojistik merkezleri ile birlikte toplam 4 ülkede ve 11 lokasyonda yer almaktadır.

Dünya çapında her yıl müşterileri için 2.000.000 tondan fazla (400.000 ton proje kargo yükü dahil) yükleme organize etmektedir.

Dünyanın en ünlü markaları yükleme organizasyonlarında esnek ve hızlı karar alma süreçlerine güvendikleri Kıta Logistics'i tercih etmektedir. En karmaşık lojistik süreçlerde dahi yenilikçi ve maliyet odaklı çözümler üretme yeteneği, 250'den fazla tecrübeli çalışanı ve dünya çapında profesyonel iş ortakları ile en değerli yüklerinizin güvenli ve verimli taşınması konusunda Kıta Logistics'e güvenebilirsiniz.
Vizyonumuz Müşteri odaklı sürdürülebilir lojistik çözümleri ile fark yaratarak saygınlığımızı artırmak, yeni ve mevcut pazarlarda sürekli büyüyerek dünyada aranılan bir marka olmak.
Misyonumuz Sektörüne yeni değerler kazandıran, hizmet kalitesiyle müşteri beklentisini sürekli aşmaya çalışan, çevreye duyarlı bir lojistik firması olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Kalitenin müşteri memnuniyetinden geçtiğini savunan Kıta Logistics kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Bu amaçla iç ve dış müşterilerinin öneri, taleplerini karşılamak üzere, yeniliğe açık olarak, eğitici, öğretici süreç iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir.

DEĞERLERİMİZ
1. Müşteri Odaklılık; "Kazan Kazan" ilkesi ile müşterin beklentilerini doğru algılamak ve memnuniyetini sağlamak
2. Öğrenme ve Gelişim; İyileşme ve değişim çalışmaları ile sürekli gelişimi, memnuniyeti sağlamak.
3. Çalışan Memnuniyeti; Çalışanlarımızın beklentilerini anlayarak karşılamak sosyal İletişim içinde olmak, karşılıklı saygının devamını sağlamak.
4. Takım Ruhu; Sorunları birlik içinde çözmek ve başarıları paylaşarak kutlamak
5. Çevreye ve Topluma Saygı; Çevre ve toplumu korumak için öncülük etmek, değerlere duyarlı ve saygılı olmak, sürdürebilirliğini sağlamak.
6. Güvenilirlik; Tüm iş ortaklarımızla, iç ve dış müşterilerimizle etik değerlerler çerçevesi içinde uyum sağlamak, saygı ve sevgiyi barındırarak her zaman dürüst olmak, hızlı ve doğru şekilde bilgi aktarmak.
7. İşbirliklerini Geliştirme; Tüm tedarikçilerimiz ile Kazan Kazan felsefesine uygun olarak etik çalışmak, gelişimi sağlamak, etik olan saygınlığımızı artırmak.
8. Sorumluluk Alma; Müşteri Memnuniyetini sağlamak üzere tüm riski göze alarak ve zorlayarak süreçlerde görev almak, çözüm odaklı olarak süreçleri takip etmek ve bilgilendirmek.

Size sadece bir telefon kadar yakınız.