Fiyat Teklifi Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
IK Politikası

IK Politikası

Kıta Logistics; karşılıklı güven, saygı ve açık iletişimin hakim olduğu, çalışanlarına keyifli ve verimli bir şirket çalışma ortamı yaratmayı amaç edinir.

İnsan Kaynakları politikamızın temeli; çalışanlarına performansını artıracak öğrenme ve gelişim olanaklarını sunmak, tüm İK uygulamalarında adil ve eşitlikçi olmak. Doğru işe doğru insanı yerleştirmek. Çalışanlarını objektif kriterlere göre değerlendirmek, zamanında takdir etmek ve onlara alternatif kariyer planları sunmak .Motivasyonu , verimi , iş displini yüksek ve maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen yaratıcı ekipler kurmak.

Tüm bunları yaparken; insana, çevreye, topluma, iş paydaşlarına duyarlı bir şirket kültürüne sahip Kıta Lojistik'in tüm değerlerini benimsemiş bir çalışan topluluğu oluşturmaktır.

Birbirlerine entegre sistemlerin kullanıldığı İnsan Kaynakları uygulamalarını hayata geçirmeye çalışır. İşe alımdan performans yönetim sistemine, kariyer planlamadan eğitime, ücretlendirme ve işten ayrılma sürecine kadar tüm insan kaynakları süreçlerinde Türkiye ve dünyadaki uygulamaları yakından takip eder Lojistik sektöründe, yeniklikçi ve örnek alınacak İK uygulamalarını hayata geçirmeyi hedefler.

IK Polikamızın Ana Unsurları
* Karşılıklı güven ve saygı
* Açık İletişim
* Tüm uygulamalarda adil ve eşitlikçi yaklaşım
* Çalışanların gelişimine destek olmak
* Çalışanlarına alternatif kariyer planları sunabilmek
* Keyifli, verimli ve yenilikçi bir şirket kültürü oluşturmak
* Şirket hedef ve politikalarını özümsemiş , iş disiplini yüksek ekipler yaratmak
* Topluma, iş paydaşlarına duyarlı ve örnek olmak